Ankieta hodowli

           Ogromnie dziękuję za chęć wypełnienie ankiety, przyśpieszy to czas rezerwacji i jest najlepszym sposobem, by poznać przyszłe domy dla szczurów z mojej hodowli.
Mam nadzieje, że nie poczujesz się urażony/na, jeśli przejdziemy na „Ty”. Wszystkich właścicieli moich szczurów traktuje jak przyjaciół 🙂

Proszę, by informacje wprowadzane w ankietę były prawdziwe i aktualne, ponieważ użyję tych danych do sporządzenia umowy kupna-sprzedaży szczura oraz będą znajdować się na oficjalnym rodowodzie, jeśli dojdzie do zakupu.

Danych nie wykorzystujemy w żaden dodatkowy sposób*, jedyną osobą posiadającą do nich dostęp jest hodowca Z Chaty Strzygi i są użyte tylko do celów przeprowadzenia rezerwacji oraz sporządzenia umowy.
*mail jest przekazywany stowarzyszeniu Rodent Club PL do kontaktu w wyjątkowej sytuacji

Połączenie, którym wysyłane są dane jest połączeniem bezpiecznym, szyfrowanym i przesyłane dane trafiają bezpośrednio na skrzynkę e-mail hodowli.  Jeszcze raz dziękuję za wypełnienie ankiety!
  Po przeanalizowaniu jej przeze mnie otrzymasz wiadomość.

  Jeśli wystąpiły problemy, spróbuj ponownie lub napisz do mnie:
  hodowla@strzygirats.com

  Wysłanie ankiety wiąże się ze zgodą na przetwarzanie przez hodowlę „Z Chaty Strzygi” danych osobowych zgłaszającego się jedynie na potrzeby przeprowadzenia rezerwacji i sporządzenia umowy.
  Podawanie danych jest dobrowolne i w przypadku braku kluczowych informacji – będę prosiła o dopisanie lub odmówię rezerwacji.